Як налаштувати дитячі годинник з GPS

08.11.2016

Якщо ви шукайте інтернет-магазин Гаджети в Одесі та бажаєте купити дешево Гаджети зі складу за хорошою ціною від постачальника — рекомендуємо ознайомитися з асортиментом нашого каталогу.

Дитячі годинник з GPS стали справжньою панацеєю для батьків, які прагнуть контролювати і оберігати своє чадо круглі добу. Для того щоб годинник коректно працювали і відображали місцезнаходження дитини, необхідно правильно їх налаштувати. Основні етапи підключення і калібрування дитячих годин з GPS ми сьогодні і розглянемо.

Попередні роботи

Перед початком будь-яких робіт по налаштуванню годин, необхідно оснастити їх сім-картою. Варто зазначити, що вибір найдешевшого тарифу в кінцевому результаті обійдеться вам дорожче. Бюджетні тарифні плани не передбачають відправку дешевих SMS, а годинник справно будуть відправляти звіт про свою роботу шляхом текстового повідомлення. Вигідніше буде підібрати стартовий пакет з середнім ціновим тарифом, де прописано обмежена кількість безкоштовних SMS повідомлень.

Как настроить детские часы с GPS

 

Наступна порада стосується лише частини моделей дитячих годин з GPS, але процес його виконання настільки простий, що рекомендується всім. Перед безпосередньою установкою сім-карти, вставте її в особистий телефон і пройдіть процедуру реєстрації оператора. На телефон прийде ряд повідомлень, управляти якими з наручних дитячих годин довго і незручно, а зробити це з телефону не займе і пари хвилин. Варто також зайти в меню налаштувань, і відключити перевірку пін-коду sim-карти, так як ввести його з дитячих наручних годинників неможливо.

Встановлення sim-карти

Сім-карта в 99% випадках (залежить від вашої моделі годин) вставляється всередину корпусу, під акумулятор. Для цього слід скористатися викруткою з комплекту або особистого арсеналу, відкрутити гвинти на тильній стороні годин, вийняти батарею і встановити сім-карту в спеціальний роз’єм. Будьте акуратні! Фірмові гвинтики легко втратити і практично неможливо назад знайти.

Завантажуємо додаток

Програмне забезпечення дитячих годин з GPS має форму мобільного додатку. Завантажити його можна двома шляхами:

  • 1й спосіб підійде для тих людей, хто не знайомий з функціоналом смартфона. Для того, щоб отримати свіжу версію програми, необхідно зайти в PlayMarket, власноруч знайти потрібну версію ПО, завантажити і встановити.
  • Альтернативний спосіб пропонує нам скористатися QR кодом, зазначеним на тильній стороні коробки або інструкції. Досить просканувати його за допомогою камери, і зашифроване повідомлення покаже посилання для скачування актуальної версії програми управління дитячих годин з GPS.

Установка програми нічим не відрізняється від стандартного порядку встановлення.

Реєстрація в додатку

Процедура реєстрації в додатку стандартна і кардинальних відмінностей від стандартних дій не має. Насамперед необхідно вписати ліцензійний ключ продукту у відповідне поле, який можна знайти на внутрішній стороні годин. Придумуємо логін і пароль для авторизації. Слід врахувати, що всі дані слід вводити латиницею (на англійській розкладці). Для відновлення доступу до облікового запису в разі втрати логіна або пароля, вводимо ім’я дитини, яка послужить перевірочним словом.

Після успішної реєстрації, переходимо в меню входу, вводимо зазначені дані і потрапимо на головну сторінку управління, де і відбуватиметься основна настройка дитячих годин з GPS.

Основна настройка

Головним пунктом налаштування дитячих годин з GPS є установка списку SOS номерів. Зазвичай, пропонується записати три телефонні номери, на які у разі екстреної ситуації буде відбуватися дзвінок або надіслати повідомлення. Першим у списку рекомендується вписувати номер, який постійно в мережі і під рукою. Дитині буде досить утримати кнопку SOS протягом декількох секунд, та на вказаний номер почнеться дозвон.

Как настроить детские часы с GPS

Корисним доповненням є функція зворотного дзвінка. Разом з нею, у вас буде можливість віддалено зателефонувати з GPS трекера на свій мобільний. Почути все, що відбувається навколо дитини без нього відома тепер не проблема. Дуже зручно, коли необхідно дізнатися перебувати ваше чадо на навчальному занятті або в компанії друзів прогулює уроки.

Головна перевага дитячих годин з GPS полягає в геолокації гаджета, що дозволяє відстежити місце розташування годин, і відповідно їх носія. В даному підменю слід вибрати тільки частоту оновлення даних (від 1 до 60 хвилин). Підвищення частоти оновлення істотно підвищить точність даних, однак негативно позначиться на автономності пристрою.

Налаштування дитячих годин з GPSне займе багато часу і під силу будь-якій дорослій. Доступний інтерфейс керування дозволяє на інтуїтивному рівні підключити і відкалібрувати параметри смарт годин під кожного окремого користувача. Ми сподіваємося, що прочитавши нашу невелику інструкцію, у вас не виникне додаткових питань щодо основних моментів налаштування GPS годин.