Вітчизняні револьвери під патрон Флобера Safari

30 Січня 2014 0:00

// Пневматична зброя

Отечественные револьверы под патрон Флобера Safari

Отечественные револьверы под патрон Флобера Safari

Для стрільців-любителів одним з найкращих варіантів вважаються 4-миллимитровые револьвери під патрон Флобера. Ця зброя досить точно у стрільбі, надійно і невибагливо, а ще його легко використовувати й обслуговувати. Існує величезна кількість марок даного виду зброї, серед яких провідну позицію по праву тримають револьвери марки Safari. Ці пістолети збирають в Україні, а саме в Харкові, який ще з минулого століття відомий виробництвом відмінного зброї. Револьвери Safari збирають на чеських верстатах, що забезпечує якість продукції, при цьому ціна для нашого вітчизняного покупця є досить прийнятною.

Назва моделей цієї марки означає основні характеристики:

  • перша цифра — калібр;
  • друга цифра — це довжина ствола в дюймах;
  • третя — наявність або відсутність прицільної планки.

Приклад: «ЛАТЕК» Safari РФ-420 — калібр 4 мм, 2 дюйма стовбур, прицільна планка відсутня. «ЛАТЕК» Safari РФ-441 — 4 мм, 4 дюйма і є прицільна планка.

Револьвери під патрон Флобера Safari від розділені на 4 групи: «ЛАТЕК» Safari РФ-420, «ЛАТЕК» Safari РФ-430, «ЛАТЕК» Safari РФ-440, «ЛАТЕК» Safari РФ-461. Кожна з них представлена на ринку чотирма револьверами, всі вони відрізняються матеріалом рукояті: вона може бути з дерева (бук або горіх), гуми+металу або високоміцного пластика.

«ЛАТЕК» Safari РФ-420 — це найпоширеніша модель. Вона ідеальна для носіння, адже її стовбур всього 2 дюйми. Але точність такої зброї «кульгає».

«ЛАТЕК» Safari РФ-430 — «золота серединка» між зручністю і точністю. Досить зручний і добре поміщається в кобурі.

«ЛАТЕК» Safari РФ-440 — по праву називається фаворитом в цій серії. Яскравий приклад ідеального співвідношення всіх характеристик.

«ЛАТЕК» Safari РФ-461 — револьвер з кращими показниками точності, він оснащується регульованою планкою прицілювання.

Револьвери Safari характеризуються високою якістю своїх комплектуючих, що підвищує їх надійність. Так, барабани виготовляються з міцної збройової сталі, яка гарантує йому високу стійкість до деформацій і механічних пошкоджень. А сталеві нарізні стволи револьверів Safari обробляються зовні методом вороніння. При цьому револьвери під патрон Флобера серії Safari оснащуються ударно-спусковим механізмом подвійної дії: він допомагає збільшити швидкість стрільби, але знижує її точність і купчастість. Для поліпшення цих характеристик рекомендується зводити курок перед пострілом вручну.

Матеріал рукояті також важливий:

  • Гума+ метал дають максимальну надійність і невибагливість. До того ж, ця ручка відмінно сидить і не вислизає.
  • Дерев’яні ручки відрізняються стійкістю до перегріву і приємним дизайном.
  • Пластикові ручки дозволяють заощадити на вартості пістолета.

Не бійтеся зробити помилку, адже всі ручки змінні і можуть бути з часом замінені.


Назад до списку