Що таке пілатес і чим він корисний?

10 Липня 2016 0:00

// Фітнес і тренажери

Что такое пилатес и чем он полезен?

Пілатес — це досить новий напрям у фітнесі, яке викликає у багатьох подвійне поняття. Хтось вважає, що це черговий комплекс рухів, який здатний ефективно зробити фігуру мрії, а хтось дотримується думки, що результат від занять пілатесом принесе не такий значущий результат, як при тренуваннях в обладнаному тренажерному залі. Система вправ була розроблена більш 100 років тому і вона застосовувалася в реабілітаційних цілях для поранених солдатів. Пілатес не тільки здатний зміцнити м’язи, але і привести тіло в бажану форму. Він так само впливає на витривалість, при цьому без використання кардионагрузок. Пілатес розвиває гнучкість, а починати заняття можна без спеціальної підготовки.

Что такое пилатес и чем он полезен?

  • заняття пілатесом впливають на мозкову активність, кровопостачання і правильне дихання;
  • регулярні тренування гарантують збільшення еластичності м’язів, позитивно відображаються на Вашій поставі;
  • пілатес відмінно опрацьовує всі м’язи тіла, особливо спини, сідниць, преса і стегон;
  • для тренувань необхідно придбати форму, вона повинна бути комфортною для Вас;
  • прийом їжі до заняття повинен становити не менше години;
  • весь комплекс вправ виконується на карематі (гімнастичний килимок);
  • тренування проводиться в легенях шкарпетках або босоніж, так як стопи беруть участь у розроблених системах;
  • для додаткової ефективності можна використовувати гантелі, еспандери, фітболи і тренажери без фіксованої опори (для професіоналів);
  • одне з найголовніших напрямків пілатесу – це розтяжка. Тому Ви отримаєте не тільки гнучке тіло, але й зміцните м’язи;
  • з допомогою пілатесу Ви позбудетеся від стресу, Вам гарантований здоровий і повноцінний сон, а так само втому як рукою зніме!

Что такое пилатес и чем он полезен?

Під час заняття у Вас повинна бути 100% концентрація на тих м’язах, з якими Ви працюєте. Тому варто відкинути всі сторонні думки і насолоджуватися єднанням душі і тіла. Необхідно звернути увагу на правильне диханняі під час тренувань, так як це головне правило пілатесу. Вдихи треба робити тільки з допомогою поверхневого дихання, тобто вдихати повітря в поперековий відділ хребта. Чіткість, неквапливість і впевненість під час вправ – не принесуть Вам ніякого дискомфорту і больових відчуттів. Шкода від пілатесу може бути в тому випадку, якщо Ви робите занадто великі навантаження для Вашого організму, можливі не тільки хворобливі відчуття, але і розриви м’язових тканин. Займатися пілатесом можна і в домашніх умовах, але краще звернутися до професійного тренера, який буде контролювати весь процес тренувань і підбере навантаження і програму спеціально для Вас! Пілатесом можуть займатися як дорослі, так і діти, особливо він корисний для тих, хто хоче внести у своє життя користь і різноманітність! Щоб отримати дійсно приголомшливий результат, не варто забувати про регулярність і робити великих перерв у тренуваннях.

Что такое пилатес и чем он полезен?


Назад до списку