Револьвери під патрон Флобера Ekol — для професіоналів і новачків

27 Лютого 2014 0:00

// Пневматична зброя

Револьверы Ekol под патрон Флобера — для профессионалов и новичков

Револьверы Ekol под патрон Флобера — для профессионалов и новичковТі, хто по-справжньому цікавиться зброєю, напевно знають про револьвери під патрон Флобера. Вони вважаються одними з найбільш зручних і одночасно надійних видів зброї. Основна їх відмінність — патрон специфічного типу, в якому відсутня порох. Замість пороху в патронах Флобера використовують піротехнічну суміш, яка і є рушійною силою. Вони відносяться до боєприпасів кільцевого запалення.

Зброя Флобера по потужності цілком можна порівнювати із звичайним вогнепальною. Головна відмінність полягає в тому, що перший вид дозволений законодавством України для використання і повсякденного носіння всім повнолітнім українцям. Для того, щоб купити такий револьвер, вам не доведеться отримувати спеціальні дозволи та сертифікати. Тобто це зброя стане відмінним подарунком для чоловіка або жінки, яка піклується про свою безпеку.

Одним з найбільш популярних виробників револьверів під патрон Флобера серед покупців є турецька компанія Voltran, яка випускає лінійку зброї Ekol. На українському ринку першою серією таких револьверів була Ekol Viper. Пізніше була Ekol Major і Ekol Arda. Незважаючи на велику популярність цієї зброї, компанія Voltran не так давно випустила ще одну серію — Ekol Python, яка дуже швидко зможе стати вдалою заміною Ekol Major. Нова серія, як і попередні, представлена в чотирьох варіантах: короткий нікельований стовбур 2,5″ і в чорному кольорі, а також довгий нікельований стовбур 4,5″ або з воронованим покриттям.

Найбільш універсальною моделлю револьвера для спортивної стрільби або носіння кожен день стане Ekol Major Berg 2,5″. Його основні деталі зроблені зі сталі високої міцності, спеціально призначеної для зброї. Корпус може бути покритий або нікелем для додаткового захисту від механічних ушкоджень, або плівкою з окисів заліза. На стовбурі відсутні нарізи. Барабан револьвера обертається проти годинникової стрілки, він може вмістити 9 патронів Флобера. Щоб перезарядити зброю, необхідно відкинути барабан вліво. Маса револьвера — 710 грамів. Куля вилітає зі ствола з початковою швидкістю 160 м/с. В зброї передбачена зручна рукоятка, яка виготовлена з пластику чорного кольору. Її зручно тримати в руці, оскільки вона вкрита нековзною поверхнею, є спеціальні виїмки для пальців.

Для спортивної стрільби хорошим рішенням стане револьвер Ekol Major Berg 4,5″. Він також представлений у двох модифікаціях — з воронованим і нікельованим стовбуром, на якому немає нарізів. Основні деталі і корпус виготовляються з високоміцної збройової сталі. Місткість барабана — 9 патронів калібру 4 мм. Він перезаряджається відкиданням вліво. Швидкість вильоту кулі складає 180 м/с. Рукоятка рифлена, виготовлена з чорного пластику, дуже зручна для руки за рахунок наявності спеціальних виїмок. Всі рукояточные накладки можна замінити на аналогічні. Вага зброї — 800 грам.

Фірма Voltran стає все більш популярною в країнах СНД. Бюджетне зброю, що випускається нею, практично не поступається дорогому. Справа в тому, що під час його виготовлення використовуються більш дешеві матеріали, які істотно знижують вартість виробу. Компанія постійно працює над поліпшенням якості що випускається зброї, впроваджуючи у виробництво інноваційні технології.

 


Назад до списку