Професійний стіл для настільного тенісу — бездоганна якість і максимальний комфорт!

19 Квітня 2017 0:00

// Настільний теніс

Профессиональный стол для настольного тенниса - безупречное качество и максимальный комфорт!

Якщо Ви вирішили придбати стіл для настільного тенісу, маєте в своєму розпорядженні достатню суму грошей і хочете грати по-справжньому в серйозну гру з усіма привілеями професіоналів, звичайно ж, Вам потрібен тільки професійний стіл. Такі моделі випускаються для забезпечення максимального комфорту і досягнення найвищого результату в грі.Профессиональный стол для настольного тенниса - безупречное качество и максимальный комфорт!Переваги професійних тенісних столів

На тлі аматорських і напівпрофесійних моделей професійні столи для пінг-понгу мають ряд відмітних особливостей. Основними їх перевагами є:

  • бездоганна якість;
  • забезпечення ідеально рівномірного відскоку м’яча;
  • висока стійкість і зносостійкість конструкції;
  • незважаючи на велику вагу зручна система складання і транспортування;
  • наявність регулятора нерівності підлоги і фіксаторів коліс;
  • можливість підйому однієї з половин столу для індивідуальної гри;
  • сертифікація ITTF (Міжнародної федерації з настільного тенісу).

На відміну від моделей більш низького рівня професійні столи в своїй конструкції мають міцні металеві деталі. У них неприпустимо використання елементів з пластику, як у нижчих категоріях. На них спокійно, без остраху перевернути, можна спиратися ліктем і навіть присісти.

Профессиональный стол для настольного тенниса - безупречное качество и максимальный комфорт!

Звернемо увагу, що професійні столи для настільного тенісу експлуатуються тільки в закритих приміщеннях. Саме вони відповідають усім європейським стандартам, вимогам Міжнародної федерації з настільного тенісу і є головним атрибутом світових чемпіонатів, змагань, турнірів різного рівня.

Профессиональный стол для настольного тенниса - безупречное качество и максимальный комфорт!

Купуємо професійний тенісний стіл: що потрібно знати

Перед придбанням тенісного столу професійної категорії потрібно уважно вивчити характеристики і підібрати оптимальний варіант. Перше, на що слід звернути увагу — це товщина стільниці. Для професіоналів вона, як правило, виготовляється з ДСП або МДФ і складає 25, 28 або 30 мм. Вага такого столу перевищує 100 кг.

По периметру стільниці обов’язково йде металевий кант, який одночасно служить для посилення конструкції і поліпшення зовнішнього вигляду. Чим він ширший, тим міцніше конструкція в цілому. Саме на ньому виробники часто розміщують свою емблему. За кольором стільниця повинна бути синя або зелена. Явною перевагою поверхні столів найвищої категорії є антиблікове покриття. Це забезпечує максимальний комфорт для очей гравця.

Профессиональный стол для настольного тенниса - безупречное качество и максимальный комфорт!

Що стосується розмірів самого приміщення, де буде встановлено тенісний стіл професійного рівня, то воно повинно бути досить містким. Мінімальні допустимі розміри кімнати повинні складати 7,7 м х 4,5 м за умови, що в приміщенні буде встановлено один стіл, а гравці зможуть вільно переміщатися в процесі гри.

До професійних моделей тенісних столів сітка зазвичай не входить в комплектацію. Вона купується окремо і на відміну від аматорських варіантів має можливість регулювання по висоті. Крім того, сітки професійного рівня мають більш надійну конструкцію і виготовляються з високоміцного матеріалу.

Профессиональный стол для настольного тенниса - безупречное качество и максимальный комфорт!Серед всіх виробників столів для настільного тенісу варто звернути увагу на Tibhar (Німеччина), Donic (Німеччина), Enebe (Іспанія). Вони зарекомендували себе, як кращі з кращих розробників професійної лінії столів для пінг-понгу. Кожна модель високого класу створюється на основі інноваційних технологій та тестується міжнародними експертами за основними показниками. Це якісні, комфортні, функціональні столи, гра за якими приносить не тільки перемогу, але і максимальне задоволення на шляху до неї. Вони служать довго при будь-якій інтенсивності експлуатації, надійні і практичні.


Назад до списку