Пристрілка оптичного прицілу: коротке керівництво

12 Грудня 2014 0:00

// Пневматична зброя

Пристрелка оптического прицела: краткое руководство

Пристрелка оптического прицела: краткое руководствоОптичний приціл значно розширює можливості вашого зброї, показуючи потенційну мета як на долоні. Однак тільки правильна його регулювання може гарантувати точне попадання в мішень. Отже, як же проводиться пристрілка оптичного прицілу?

Пристрілка прицілу: підготовчий етап

В першу чергу необхідно убезпечити себе від можливих нещасних випадків, тому:

  • пневматична гвинтівка повинна бути розряджена;
  • запобіжник слід тримати включеним;
  • зброю не повинне стояти на взводі.

Сам процес пристрілки прицілу можна зробити в тирі (там, до речі, вам теж можуть розповісти, як пристріляти оптику на пневматики) або на відкритій місцевості, де дозволено полювання.

А для того, щоб безпосередньо пристріляти приціл, вам знадобиться мішень (з кола діаметром близько 10 см) і пристрілювальний верстат. Його можна замінити упором або іншим подібним пристроєм, який допоможе знерухомити зброю. Пристрілюють приціл гвинтівки, як правило, з відстані 35 ярдів (що дорівнює приблизно 32 метрам). Важливо виробляти пристрілювання тими ж кулями, якими ви пізніше плануєте стріляти, адже різні моделі можуть відображати різні результати. Перед так званої гарячої пристрілкою оптичного прицілу часом проводиться холодна, проте вона більш актуальна для великокаліберної зброї.

Як пристріляти оптичний приціл на пневматиці?

Для початку необхідно прицілитися, поєднавши перехрестя сітки і мішені, і зробити кілька пострілів (3-5). Звичайно, потрібно прагнути потрапити в десятку, проте, швидше за все, отвори в мішені «згрупуються» на відстані близько 1,5 см один від одного. Це означає, що слід внести вертикальні або горизонтальні поправки.

Для твору корекції спершу треба відкрутити захисні ковпачки на барабанчиках (для вертикальної – верхній, для горизонтальної – правий). Наступний крок – прокрутити регулювальний маховик в залежності від того, з яким відхиленням кулі влучили в мішень. Кожна прокрутка буде супроводжуватися клацанням. При пристрілці оптики пневматики з відстані 32 метрів кожне клацання свідчить про зміщення точки влучання приблизно на 2,2 мм (для 46 м «ціна» розподілу становить 3,2 мм, а для 91 – 6,4 мм).

Після внесення коригувань закрутіть ковпачки на оптиці, зробіть ще кілька пострілів з гвинтівки і внесіть додаткові поправки при необхідності.

 

Де купити оптичний приціл за привабливою вартістю?

Тепер, коли пристрілка оптичного прицілу для вас не секрет, можна відправлятися за покупкою. Широкий вибір оптичних прицілів і пневматичних гвинтівок з вбудованою оптикою ви можете знайти в інтернет-магазині «Ліга Спорту». Замовити товар ви можете онлайн або по телефону, а кур’єрська служба потурбується про доставку в будь-яку точку України (Київ, Львів, Дніпропетровськ та ін).


Назад до списку