Пневматичні гвинтівки Gamo

24 Березня 2014 0:00

// Пневматична зброя

Пневматические винтовки Gamo

Пневматические винтовки GamoБагато любителі стрільби і зброї хотіли б похвалитися тим, що у них є справжня «огнестрелка». Справа в тому, що така зброя є офіційно забороненою на території України. Воно може бути використано лише тими людьми, хто отримав спеціальний дозвіл від органів МВС. Оскільки це непроста процедура, багато шанувальників стрільби змушені користуватися лише дозволеним зброєю — наприклад, пневматичним.

Як правило, пневматичні гвинтівки вважаються мисливською зброєю, але вони відмінно підійдуть і для стрільби в ціль. Таку зброю, оснащений довгим стволом, має більш досконалу прицільну дальність і купчастість, ніж у звичайних пістолетів. Його рідко використовують для носіння кожен день, тому термін експлуатації у нього значно довше.

На світовому збройовому ринку існує безліч найрізноманітніших марок пневматичної зброї. Одна з них — Gamo з Іспанії. Гвинтівки від цього виробника відрізняються одночасно як якістю, так і відносно невисокою ціною. Вони точні, прості у використанні, мають досить високу потужність. Всі гвинтівки Gamo стануть відмінними супутницями для любителів постріляти, залишивши приємні враження від їх використання.

Однією з найбільш доступних, виходячи з цінової політики, є Gamo Big Cat 1000.

Пневматические винтовки GamoЦя гвинтівка насправді схожа на кішку завдяки своїм граціозністю і витонченістю. Її пневматика на основі пружини поршня і здатна розігнати кулю до 300 м/с. Корпус зброї може запобігти мимовільний постріл, він виготовлений із пластику, який не чутливий до перепадів температур. Гвинтівка розрахована на кулі калібру 4,5 мм, їх початкова швидкість під час пострілу становить 305 м/с. Щоб здійснити перезаряжение, слід провести перелом стовбура. Для прицілу використовується спеціальна прицільна планка або мушка. Вага зброї становить 2,8 кг. Ствол має довжину 457 міліметра. Зарядний — 1 куля.

Ще одним хорошим варіантом гвинтівки є модель Gamo Whisper IGT.

Пневматические винтовки GamoВона оснащена прицільною планкою і мушкою, а також регульованими спуском. Ложе виготовлено з міцного пластику. Для стрільби із гвинтівки слід використовувати свинцеві кулі калібру 4,5 мм, які перезаряджаються шляхом перелому стовбура. На один заряд іде одна куля початкова швидкість якої — 305 м/с. Вага гвинтівки 3 кг, ствол — нарізний.

Відмінною особливістю гвинтівки Gamo CF-X Royal є наявність дерев’яного ложа.

Пневматические винтовки GamoПочаткова швидкість кулі, вылетаемой з такої зброї, становить 305м/с. Для взводу використовується поствольний важіль. Щоб стріляти з цих гвинтівок, використовуйте кулі зі свинцю. Вага зброї становить 2,9 кг. В якості прицілу передбачені мушка і планка. Перезаряжение відбувається після кожного пострілу однією кулею.

Пневматические винтовки GamoУ гвинтівки Gamo Hunter 1250 ложі зроблено з дерева, що помітно прикрашає зброю. Щоб стріляти з нього, слід користуватися свинцевими кулями калібру 4,5 міліметра. Їх перезарядка здійснюється шляхом перелому стовбура. Приціл — спеціальна планка або мушка. З гвинтівки куля вилітає зі швидкістю 389 м/с. Є регульований спуск. Вага гвинтівки становить 4,1 кілограма.

Зброя Gamo Hunter SE IGT оснащене не тільки регульованим спуском, але і упором під щоку. Є ручний запобіжник і нарізний ствол. Ліжко виготовлене з дерева. Для стрільби використовуються кулі зі свинцю. Щоб перезарядити гвинтівку, зробити перелом стовбура. Вага такої зброї — 3 кілограми. Для прицільної стрільби використовується мушка і планка.

Щоб користуватися гвинтівки Gamo Delta Fox GT, необхідно купувати свинцеві кулі калібру 4,5 мм Початкова швидкість їх вилітання зі стовбура становить 160 м/с. Для перезарядки потрібно зробити перелом стовбура. Приклад виготовлений із пластику, для прицілу використовується мушка і спеціальна планка. Вага зброї становить 2,1 кілограма.

Гвинтівка Gamo Socom 1000 IGT відрізняється досить високою початковою швидкістю вильоту кулі — 305 м/с.

Для перезарядки свинцевих куль калібру 4,5 мм необхідно «переламати» нарізний ствол. Ложе зроблено з пластику в цьому зброю. Перезарядка відбувається після кожного пострілу однією кулею. Вага гвинтівки становить 3 кг.

Виробники дуже ретельно стежать за якістю зброї, яку виготовляють. Тому ви можете бути впевнені в тому, що придбану зброю від фірми Gamo буде служити вам довго.

 


Назад до списку