Налаштування оптичного прицілу: простіше простого

18 Грудня 2014 0:00

// Пневматична зброя

Настройка оптического прицела: проще простого

Настройка оптического прицела: проще простогоОптичний приціл – це пристрій, який допомагає навести зброю на ціль з більшою точністю. Його встановлюють кронштейнами на напрямну. Після цього доведеться, мабуть, сама копітка робота — налаштування оптичного прицілу. Вона передбачає вирівнювання оптики, підгонку відстані лінзи окуляра щодо очі людини, яка буде стріляти, і остаточне жорстке фіксування пристрою. Давайте ж розберемося, як налаштувати оптичний приціл на пневматичній гвинтівці і нічого не випустити з уваги.

Пара слів про те, як налаштувати оптичний приціл на воздушке

Перш ніж замовити оптику для пневматики, слід врахувати те, що такий вид зброї має досить високу віддачу і вібрацію. Тому приціл і його кріплення повинні бути розраховані на це.

Налаштування оптичного прицілу на пневматичній гвинтівці відбувається після того, як пристрій зафіксовано на зброю. Прикладіть зброю до плеча і дивіться уважно в окуляр.

 

 • Спочатку слід налаштувати на воздушке приціл по вертикалі. Для цього скористайтеся спеціальним регулятором, який, як правило, знаходиться на верхній планці.
 • Потім варто налаштувати оптику по горизонталі. Цей регулятор можна знайти на бічної планки пристрою.
 • Коли перехрестя зайняв вертикальне положення і знаходиться перпендикулярно гвинтівки, можна закріплювати оптику, жорстко фіксуючи болти на кільцях.
 • Якщо модель оптики дозволяє коригувати кратність збільшення, тоді ще одним кроком стане виставлення саме цього параметра, але це вже після того, як налаштування пристрою закінчена.

  Після підготовчого етапу можна вирушати на пристрілку, де налаштування оптичного прицілу повністю завершиться: буде підкориговане положення оптики на зброю, здійснюється підгонка окуляра для зручності стріляє і т. д.

  Настройка оптического прицела: проще простого

  Як ви бачите, правильно настроювати мушку на пневматиці – не так складно, головне – терпіння і впевнене поводження з пристроєм.

  Важливо: перш ніж приступити до налаштування оптичного прицілу, переконайтеся, що зброя розряджена і стоїть на запобіжнику.

  «Ліга Спорту»: доступні ціни на оптику

  Якщо ви хочете купити приціл для воздушки і отримати професійну консультацію фахівця щодо того, як налаштувати оптику на пневматичній гвинтівці, звертайтеся в компанію «Ліга Спорту».

  Широкий асортимент, невисока вартість товарів, наявність доставки по Києву та іншим містам України, — це далеко не все, що ви отримаєте від співпраці з інтернет-магазином «Ліга Спорту».


  Назад до списку