Як вибрати спін байк?

28 Березня 2017 0:00

// Фітнес і тренажери

Как выбрать спин байк?

Високий темп життя змушує нас шукати найбільш ефективні види тренувань. Мінімум часу, але хороший результат. Оптимальний варіант вирішення цієї дилеми – спін байк. Ви зможете підтримувати хорошу фізичну форму або скинути зайву вагу.

Спін байк – новинка сімейства кардіотренажерів

Спін байк або сайкл – це ідеальний варіант для тих, хто не любить одноманітні тренування.

До нас цей вид тренажера прийшов з великого спорту. Створив сайкл на початку 90-х американський велосипедист Джон Голдберг.

Відмінність сайкла від велотренажера в тому, що посадка тут така ж як на професійному байку. Їзда може проводитися як стоячи, так і сидячи.
Как выбрать спин байк?

Комп’ютер дозволить вибрати режим підйому і спуску з гори. На деяких моделях ви зможете відхиляти корпус тренажера в сторони. Це дозволяє емітувати рух велосипеда на поворотах.

Сайклы бувають двох видів: професійні та аматорські.

Професійні спін байки мають більший робочий ресурс. Бортовий комп’ютер більш функціональний. Можливе складання індивідуального плану тренувань.

Аматорські сайклы можуть бути додатково оснащені бортовим комп’ютером. Час безперервної роботи таких тренажерів обмежена.

Тренування

Навантаження на спін байку можна регулювати за допомогою:

 • маховика (збільшувати або зменшувати навантаження);
 • педалей (змінювати швидкість обертання);
 • положення тіла під час тренування (стоячи або сидячи).
 • Такі можливості допоможуть оптимально скласти план тренування для кожного, незалежно від фізичної підготовки.
  Как выбрать спин байк?

  Рекомендації для тренувань

 • Кожне тренування необхідно починати з розминки тривалістю 5-10 хвилин. Це розігріє м’язи і підготує їх до великих навантажень.
 • Сама тренування повинна враховувати вашу фізичну форму. Тривалість заняття слід обмежити 45 хвилинами.
 • Знижувати темп руху необхідно поступово.
 • Одягайте зручний одяг.
 • Взуття має бути з товстою і не слизькою підошвою.
 • Оптимальна кількість тренувань на сайкле – 3 рази в тиждень.
  Как выбрать спин байк?

  Фірми-виробники

  На ринку представлені різні фірми, які виробляють спін байки. Ціна тренажера буде залежати від його якості, функціональних можливостей і бренду. Розглянемо деякі з них.

  RealRyder

  RealRyder — визнаний бренд по виробництву спін байків. Колін Ірвінг розробив даний тренажер близько 15-ти років тому. Головною ідеєю створення нового сайкла стала необхідність зробити тренування більш продуктивними.

  Відмінною особливістю спін байка є можливість відхилятися в сторони при заняттях (імітація руху велосипеда при поворотах на віражах). Рух на сайкле буде відбуватися в трьох вимірах.

  Таке нововведення дозволяє урізноманітнити тренування і максимально задіяти всі групи м’язів. Крім того, відмінно розвивається координація.

  Hop-Sport

  Спін байки фірми Hop-Sport відрізняються хорошою якістю та доступною ціною.

  Модельний ряд представлений сайклами Bravo і Gravity.

  Hop-Sport HS-085IC Gravity обладнаний 18-кілограмовим маховиком. Це дозволяє розвивати більшу швидкість під час тренувань. Максимальна вага користувача 150 кілограм.

  Безкоштовний додаток iBiking+ допоможе зробити ваше тренування цікавою та захоплюючою. Для цього достатньо закачати програму на планшет або смартфон. GoogleStreetView прокладе ваш віртуальний маршрут в будь-якій точці світу.

  Hop-Sport HS-045IC Bravo оснащений 13-кілограмовим маховиком. На бортовому комп’ютері можна відслідковувати тільки час тренування, дистанцію, швидкість руху, витрачені калорії.
  Как выбрать спин байк?

  Висновки

  Спін байк відмінний тренажер, який зробить ваші тренування ефективніше і різноманітніше. Сайкл дозволить скинути зайві кілограми і привести в тонус м’язову масу. Регулярні заняття дозволять спалити максимальну кількість калорій. Невеликі розміри спін байка дозволяють помістити його в будь-якій квартирі або будинку. Підійде для занять спортом для всієї родини.


  Назад до списку