Як вибрати револьвер під патрон Флобера?

18 Листопада 2013 0:00

// Пневматична зброя

Как выбрать револьвер под патрон Флобера?

Інтернет-магазин «Ліга Спорту» надає можливість всім без винятку споживачам купити револьвер під патрон Флобера. Цей тип револьверів часто зараховують до одного з видів пневматики. Але насправді цей виріб таким не є.

Револьвер під патрон флобера, відгуки про особливості використання якого були залишені нашими користувачами, по конструкції швидше можна зарахувати до вогнепальної зброї, а до розряду пневматичних його віднесли в зв’язку зі специфікою дозвільної системи України, що дозволяє купувати ці пристрої без наявності будь-якої відповідної документації. Револьвер для стрільби з якого застосовуються патрони Флобера, за українським законодавством не зараховується до вогнепальної зброї зважаючи малого калібру – всього 4 мм.

Взагалі патрони Флобера під револьвер – це боєприпаси, які мають кільцевий тип займання. Такі кулі не мають пороховим зарядом. Зате мають капсульний склад.

Патрони під револьвер Флобера отримали таку назву за ім’ям свого творця француза Луї Флобера, який презентував світові перший прототип ще в середині дев’ятнадцятого століття. Перший патрон Флобера мав калібр 9 мм, Сьогодні ж вони випускаються в меншому калібрі (4 мм) і користуються великою популярністю під револьверів різних моделей. Поширеність у нас і за кордоном таких патронів полягає в їхній невеликій вартості, конструкції, слабкому звуку при пострілі. Продаються вони наборами від 100 до 200 штук і прекрасно підходять для активного застосування в пістолет або револьвер Флобера.

Патрони можна використовувати для різного зброї. А конкретно: для пістолетів і револьверів Флобера. Останні відрізняються наявністю обертового барабана. А в його осередках розташовуються заряди. Для пострілу осередок розташовується біля стовбура, що дозволяє пулі вилетіти після пострілу. Як тільки це сталося, порожня частина барабана прокручується і дає можливість стати на її місце іншого, щоб здійснити постріл.

Как выбрать револьвер под патрон Флобера?

По конструкції, зовнішньому вигляду, а також матеріалом виготовлення револьвери Alfa мод 431,441, купити які ви можете в Києві або будь-якому іншому українському місті, ідентичні вогнепальною (справжнім) револьверів. Єдиним відмітною якістю такої зброї є мала потужність патронів. Тому кращий револьвер під патрон Флобера можна використовувати не тільки для спортивної, а також тренувальної стрілянини, але і для детального вивчення будови стрілецької зброї. Відмінною особливістю патрона Флобера є відсутність у ньому порохового заряду. Під час стрілянини запалюється піротехнічний склад – він і є метальним речовиною.

Вибір кращого пістолета під патрон Флобера повинен здійснюватися з урахуванням основних характеристик зброї:

 • матеріалу виготовлення і довжини стовбура;
 • матеріалу виготовлення барабана;
 • особливостей ударно-спускового механізму;
 • матеріалу рукояті;
 • типу покриття зброї (нікель, хром, титан, вороніння).

Матеріалом виготовлення барабанів револьверів Alfa Stalker (без позначки S) і Zbroia відрізняються великою міцністю і надійністю, є сталь. Силумін, також використовується для виготовлення барабанів – менш надійний матеріал, що відрізняється нетривалим терміном служби в порівнянні зі сталевими виробами. Однак, і ціна таких виробів на порядок нижче. Револьвери під патрон Флобера Safari, Alfa та Weihrauch оснащені ударно-спусковими механізмами подвійної дії, які роблять зброю швидкодіючим. Але, все ж, варто зауважити, що робота таких механізмів негативно позначається на точності пострілу. Щоб збільшити купчастість, слід зводити курок вручну перед пострілом. Всі кращі револьвери під патрон Флобера, які ви можете купити недорого в магазині «Ліга Спорту», оснащені сталевим нарізним стволом. Зброя, довжина ствола якої не перевищує 2 і 3 дюйми, можна купити для носіння з метою самооборони або для повсякденного носіння, а зброя з подовженим стовбуром – застосовувати для спортивної стрільби, адже варто врахувати, що показник різниці швидкості польоту кулі зі зброї з коротким і довгим стовбурами дорівнює 10-15 м/с.

Стовбури з хромовим або нікелевим покриттям відрізняються вищою якістю порівняно з воронеными аналогами чорного кольору. Виробники Alfa (Альфа), Ekol, Zbroia (Зброя), Stalker і Safari мають широкий модельний ряд. При бажанні, ви можете придбати вподобаний револьвер з хромованим або воронованим стовбуром. Кращим в плані практичності та стійкості до механічним ушкодженням є гумове покриття для рукоятей.

Револьвери з гумовою рукояткою Flobert Ekol Major Berg 4,5″ Black або Stalker 4,5″ Synthetic – ідеальний варіант для спортивної стрільби, так як з гумовою рукояткою рука не ковзає і, таким чином, досягається найвища точність пострілу. У нашому Інтернет-магазині «Ліга Спорту» ви також можете придбати Флобер «ЛАТЕК» Safari, ALFA mod 441, Zbroia Profi-3, з рукояттю з горіхового дерева або бука. Оптимальними варіантами револьверів у співвідношенні ціна-якість вважаються револьвери ТМ Зброя. Відмінна риса револьверів під патрон Флобера Alfa mod 431, 441, 461 і Stalker – це регульована прицільна планка. Можливість регулювати прицільну планку (вліво – вправо, вгору – вниз) оцінять любителі високоточної стрільби. Головною особливістю чеського револьвера Kora Brno 4mm є менший діаметр камор барабана на виході. Як наслідок – зазначається більша початкова швидкість кулі.

Как выбрать револьвер под патрон Флобера?

В Інтернет-магазині «Ліга Спорту» ви, при бажанні, можете недорого купити Флобера калібру 4 мм, виробником якого є фірма Selier&Bellot (Чехія) і Dynamit Nobel(Німеччина). Selier&Bellot мають омедненную пульку і більш коротку латунну нікельовану гільзу, а Dynamit Nobel мають довгу латунну гільзу і неомедненную свинцеву кульку. Головний недолік німецьких патронів полягає в більш м’якій гільзі, а це, в свою чергу, може викликати її поддутие після пострілу і заклинювання в барабані револьвера. Свинцева безоболочечная куля, яку несе патрон Dynamit Nobel призводить до освинцовыванию каналу ствола. А відбувається це досить швидко. Хоча варто зауважити, що якість ударного складу Dynamit Nobel краще, а навішування його більш рівномірна. Варто відзначити що Sellier&Bellot («чехи») мають у своєму складі невелику кількість пороху, а він, у свою чергу – повільніше, тому має дію тільки в револьверах, стовбур яких дорівнює 6 дюймам, наприклад, ALFA mod 461 6″ або Weihrauch HW4 6″, в інших – велика частина пороху, не згорівши, вилітає зі ствола.

Різновиди і рейтинг револьверів під патрон Флобера

Крім особливостей револьверів Флобера, купити які можна недорого в Україні (Харкові, Києві чи інших містах), щодо їх виробників, також виділяють інші критерії для класифікації даної зброї.

Наприклад, щодо місткість барабана можна побачити моделі револьвера під патрон Флобера для п’яти, семи або дев’яти штук.

По довжині стовбура виділяють такі варіанти: це зброя невелика, зі стовбуром всього 64 міліметра. Також є середні моделі від 76 до 114 міліметрів. І велика зброя з довжиною ствола до 152 міліметрів. Даний показник може вимірюватися не тільки в міліметрах, але і дюймах. Розраховується як довжина від патронника до дульного зрізу.

Даний параметр не залежить від загальних габаритів револьвера Флобера. Більш довгі варіанти роблять процес прицілювання простіше і дають можливість точніше навести. Зате вони важать більше. Компактні варіанти зручно зберігати, вони трохи важать і можуть бути завжди під рукою (якщо використовувати револьвер Флобера для самооборони, наприклад).

Как выбрать револьвер под патрон Флобера?

По матеріалу накладки на рукоять є револьвери Флобера:

 • З дерева. Такий варіант, завдяки текстурі, має привабливий зовнішній вигляд, виглядає дорого і солідно. Дерево приємно на дотик, його зручно тримати в руках. Подібні рукоятки представлені в моделях револьвера Флобера виробників Alfa, Zbroia. З іншого боку, дерево швидко дряпається, чутлива до вологості.
 • З пластику. Моделі револьвера Флобера з рукоятками з пластику також представлені в інтернет-магазині «Ліга спорту». Це Alfa 431, Zbroia Profi-3″, Stalker 4 mm 2.5″ і т. д. Пластикові рукоятки легкі і при цьому міцні, довговічні. Можуть мати різний колір і форму. Не бояться вологи і перепаду температур. Саме такі варіанти найчастіше вибирають покупці.
 • З гуми. Моделі з ручкою з гуми також користуються попитом. Вони міцні і якісні. Такі револьвери Флобера максимально зручно тримати в руках.
 • Крім усього іншого, подобаються любителям зброї саме револьвери під патрон Флобера, так як вони часто є копіями відомих вогнепальних аналогів. Вони чудово імітують старовинні зразки, можуть служити частиною домашньої колекції. При цьому револьвером можна користуватися для розважальної стрільби, так як це не заборонено українським законодавством.

  При створенні копій під патрон Флобера часто виробники приділяють увагу якості та зручності використання. Тому трапляється так, що подібна модель, яку можна купити в інтернет-магазині «Ліга спорту», буде більш ергономічною і приємною для застосування.

  Фахівці виділяють рейтинг 5 найбільш популярних револьверів Флобера:

 • Револьвер Stalker S 4 мм 4.5″. Якісний револьвер під патрон Флобера. Прекрасне співвідношення ціни та параметрів. Має невелику вагу, візуально імітує бойовий аналог. Швидкість вильоту кулі 170 м/с. Накладка на рукоять пластик. Вміщує 9 патронів. В якості невеликого нестачі виділяють силуміновий барабан.
 • Револьвер Флобера STALKER 4 мм. Має металевий барабан. Довжина стовбура забезпечує високу початкову швидкість вильоту кулі при пострілі (120 м/с). Максимальна кількість зарядів в барабані – 9 шт.
 • Револьвер Ekol Major. Володіє міцним сталевим барабаном, прекрасне співвідношення ціни та якості. Зручна рукоятка. Висока початкова швидкість вильоту кулі (170 м/с). Слабке глянсове покриття. В подарунок до даної моделі йде зручна кобура для носіння і 20 штук патронів.
 • Револьвер під патрон Флобера ME 38. Він має продуманим дизайном, точно підігнаними деталями. Німецького виробництва, що говорить про якість. Чудово показує себе у роботі. Єдиний недолік – силуміновий барабан.
 • Револьвер під патрон Флобера Zbroia Profi. Має оригінальний дизайн, невеликий розмір. Зручна рукоять. Барабан виконаний із сталі. Модель встигла добре себе зарекомендувати. Виробляється в Україні.
 • Как выбрать револьвер под патрон Флобера?

  Як бачимо, купити револьвер Флобера не складе праці. В наш час представлено багато моделей, які можуть підійти навіть самому вимогливому цінителю. Ви можете підібрати собі варіант за ціною, зовнішнім виглядом, зручністю, довжині і іншим параметрам, які підійдуть саме для вас. Щоб придбати дійсно якісний і довговічний варіант, звертайте увагу на виробника зброї, відгуки про нього. Також важливо враховувати потребу (для самооборони, тренувань, розваги, колекції тощо) і модель револьвера.

  Купуючи револьвер для самооборони, слід пам’ятати про те, що будь-яка вогнепальна зброя потребує систематичної чищення від нагару і залишків пиросостава (після кожної стрільби). Але, головне – пам’ятайте, що використання патронів невисокої якості загрожує виникненням небезпечних ситуацій: осічок, при пострілі – застрягання кулі у стволі, а також распатронивания патрона. Тому, якщо діти поруч, використовуйте спеціальні стрілецькі окуляри і, крім того – засоби захисту слуху, якщо стрільба проводиться в приміщенні.


  Назад до списку