Як вибрати пневматичний пістолет?

18 Листопада 2013 0:00

// Пневматична зброя

Как выбрать пневматический пистолет?Якщо ви – новачок і не знаєте, який пневматичний пістолет купити, то у вирішенні цього питання вам із задоволенням допоможуть фахівці Інтернет-магазину «Ліга Спорту». А щоб зробити найбільш вдалий вибір цієї зброї, слід ознайомитися з основним принципом його роботи. Особливості пристрої пневматичного пістолета, як і принцип його роботи полягає в використанні газу або стисненого повітря, тиску якого достатньо для того, щоб «виштовхнути» кулю зі стовбура.

Пневматичний пістолет, відгуки про роботу якого ви можете прочитати на сайті нашого Інтернет-магазину, використовується головним чином для спортивної і розважальної стрільби. Залежно від того, в якій якості буде використовуватися зброю і які завдання будуть на нього покладені, і ви будете визначати вимоги, яким має відповідати цей пристрій. Адже вибір пневматичної зброї безпосередньо залежить від бажань і уподобань користувача.

Огляд пневматичних пістолетів:

  • пружинно-поршнева пневматика – до зброї цього класу належить Байкал М-53 М, який заряджається свинцевими кулями шляхом «зламу» стовбура;

  • страйкбольний зброю – використовується для гри в страйкбол». Різноманітні гвинтівки, снайперські гвинтівки, кулемети, пістолети-кулемети, а також автомати, оснащуються головним чином спеціальними приводами, які працюють на газовій суміші «green gas» або від акумуляторних батарей. За своїм зовнішнім виглядом нагадує зброю справжні зразки;

  • компресійні пістолети або зброю з попередньою накачуванням РСР. Головна особливість – заправка резервуара пістолета насосом високого тиску, або балоном зі стисненим повітрям. У виборі пневматичної зброї вам можуть допомогти наші фахівці. Для високоточної спортивної стрільби вони вам порадять купити РСР пістолет Rohm Twinmaster Match або Rohm Twinmaster Top. Виріб відрізняється наявністю мінімальної кількості рухомих частин, відповідно – при стрільбі практично не виникає віддачі і як її наслідку – розсіювання. Справжні цінителі можуть купити за низькою ціною пістолет Walther LP 400 Carbon;

  • якщо ви все ще не вирішили, який пневматичний пістолет краще купити для розважальної стрільби або для повсякденного носіння, то радимо вам звернути увагу на газобалонне пневматичну зброю. Порівняно з іншими видами пневматики – це найбільш поширений вигляд. Джерело енергії – балончик з СО2. При стрільбі використовуються свинцеві кулі або металеві кульки 4,5 мм. Більшість моделей пістолетів оснащені функцією напівавтоматичного стрільби, а є пістолети (наприклад, МР-651К), які комплектуються змінними барабанами, що дозволяють вести стрілянину обома типами снарядів. Газобалонними можуть бути і револьвери, наприклад, модель Umarex Smith&Wesson.

Деякі моделі газобалонних пістолетів мають функцію «blowback» – імітація руху затворної рами. Пневматичний пістолет з функцією blowback ви можете купити від таких виробників як Gamo, KWC, Umarex, приміром, Gamo PT-85 Socom Blowback або KWC Colt 1911 KMB-76 AHN. Відгуки про пневматичні пістолети подібного типу ви можете прочитати на сайті Інтернет-магазину «Ліга Спорту». Основна перевага газобалонної пневматики – дешевизна витратних матеріалів. При купівлі газобалонного пістолета зверніть увагу, з якого матеріалу зроблені корпус і затворна рама.

Бувають пістолети повністю з пластика. Їх можна купити досить дешево, але вони не настільки довговічні, як пневматичні пістолети з металу (пневматичний пістолет KWC PM KM-44 DHN FULL METAL або пневматичний пістолет KWC TT KM-45 DHN FULL METAL – ці суцільнометалеві пістолети ви можете купити відносно недорого). Бувають також пістолети, корпус яких виготовлений з пластику, при цьому вони мають металеву затворну раму (KWC 1911 KM-42 ZDHN metal slide або KWC KM-46 DHN metal slide). Пневматичні пістолети фірми Umarex практично всі зроблені з збройового сплаву, що робить їх найбільш довговічними (Umarex Makarov, Umarex Colt Defender, Walther CP88 6″ Competition, Walther CP99 Compact, Beretta M 92 FS або Rohm Trainer Holz). В Інтернет-магазині «Ліга Спорту» ви можете купити самий потужний пневматичний пістолет для розважальної, так і для спортивної стрільби.

 


Назад до списку