Як вибрати боксерський мішок?

19 Вересня 2013 0:00

// Бокс і єдиноборства

Для того щоб тренування на відточування силових ударів були як можна більш ефективними, необхідно правильно вибрати такий спортивний снаряд, як боксерський мішок. В залежності від призначення і якості виготовлення, він може мати різну форму, вагу, розмір, наповнювач і матеріал оббивки. Виходячи з цих показників, можна вибрати найбільш підходящий боксерський мішок, який прослужить вам довгий час. При виборі також важливий виробник такого роду спортивного інвентарю. Фахівці Інтернет-магазину «ЛигаСпорта» рекомендують своїм покупцям вибрати боксерський мішок від Everlast, V’Noks, Sportko або RDX. Ці компанії вже встигли зарекомендувати себе на українському і міжнародному ринках як виробляли якісного спортивного інвентарю.

Перш ніж вибрати боксерський мішок, слід ознайомитися з усіма типами даного спорядження:

1. За вагою боксерські мішки відрізняються наступним чином:

легкий (від 5 до 40 кг): призначений для відпрацювання серій ударів на різних дистанціях;

середній (30-60 кг): такий боксерський мішок варто вибрати при необхідності постановки техніки ударів;

важкий (60-110 кг): низька амплітуда його розгойдування дозволяє відпрацювати потужні удари;

горизонтальний (25-50 кг): вибрати даний боксерським мішок потрібно тим, хто первинною метою є відпрацювання аперкотів.

2. Важливо також правильно вибрати боксерський мішок з наповнення: деревна тирса, ганчір’я, резиновопоролоновая крихта, пісок, наливні водяні мішки. Часто зустрічаються снаряди з центровиком – «стрижнем», наповненим піском. Центровик використовується в мішках з легкими наповнювачами.

Как выбрать боксерский мешок?

3. Матеріал, з якого виготовлений чохол боксерського мішка, не впливає на ефективність тренувань, але краще вибрати в якості оббивки шкіру, яка набагато довговічніша, ніж її замінник.

Одним з найбільш універсальних видів боксерських мішків вважаються снаряди типу «силует».

Как выбрать боксерский мешок?

Такий мішок може сміливо вибрати боксер будь-якій ваговій категорії і зростання. Силует дозволяє відпрацьовувати різні серії ударів, тренуючи влучності і швидкість їх нанесення. З допомогою таких боксерських мішків проводиться технічна підготовка спортсменів, тому вибрати їх рекомендується тим, хто вже має певні навички в якості боксера.


Назад до списку