Як купити боксерську грушу і не помилитися з вибором?

Как купить боксерскую грушу и не ошибиться с выбором?

При підготовці спортсменів, які захоплюються ударними єдиноборствами, лідируючі місця в списку найпопулярнішого спортивного інвентарю займає боксерська груша. Щоденні тренування з використанням такого снаряда сприяють збільшенню сили і поліпшення показників швидкості удару, які мають принципове значення при занятті бойовими видами мистецтв, таких як бокс, кікбоксинг, карате і т. д. Груша для боксу є одним з основних снарядів будь-якого спортивного клубу. При виборі товару такого виду враховується безліч факторів. Щоб купити боксерську грушу і не помилитися з вибором, необхідно вивчити переваги і недоліки кожної з моделей, так як від цього залежить ефективність тренувань.

Боксерська груша: переваги

Тренування і навчання особливостям популярних видів спорту з використанням боксерської груші має плюси, які полягають у наступному:

 • поліпшення динаміки, форми і гнучкості тіла;
 • спалювання великої кількості калорій;
 • опрацювання ударів руками і ногами;
 • зміцнення мускулатури.

Робота над собою приносить плоди не тільки у вигляді збільшення фізичної сили. Заняття і тренування з використанням боксерської груші для відпрацювання ударів дозволять вам звільнити негативну енергію. Це прекрасний спосіб, що дозволяє виплеснути весь негатив також від пережитих стресів.

Боксерська груша: види

За типом навчання і конструктивним параметрам виробів розрізняють кілька видів боксерських груш. Кожна з них має певний розмір, форму і висоту. Щоб купити боксерську грушу з оптимальними характеристиками, ознайомтеся з основними видами виробів та особливостями кожного з них:

 • Класична груша. Має циліндричну форму. Моделі можуть відрізнятися діаметром. В інтернет-магазині «Ліга Спорту» ви зможете придбати боксерську грушу, яка передбачає можливість тренувань як чоловіків, так і жінок. Її ціна варіюється в залежності від виду використовуваного матеріалу, ваги та розміру.
 • Пневмогруша. Ідеальний варіант для тренувальних вправ, що використовуються в боксі та інших бойових мистецтвах. Виготовлена з міцної, практичною і зносостійкою синтетичної шкіри. З пневматичною грушею можна ефективно поліпшити швидкість, рефлекси, концентрацію і ритм удару. Якщо потрібен тренажер для навчання в домашніх умовах, – це найбільш підходящий варіант.
 • Підвісна груша. Зазвичай має розмір трохи більше пневматичної, і підвішується на регульованому тросі до стелі. В основі наповнювача тут виступає пісок, тирсу, вода і т. п.;
 • Підлогові груші. Дуже зручні варіанти на випадок, якщо одночасно проходять тренування по декільком видам спорту. Найчастіше використовуються такі боксерські груші для дому. Вироби фіксуються на рухомий амортизуючою підкладці.
 • Груша на розтяжках. Кріпиться до стійок за допомогою еластичних розтяжок. В інтернет-магазині «Ліга Спорту» ви зможете купити боксерську грушу на розтяжках, вибравши її з багатого асортименту моделей. У нашому каталозі представлено більше двох десятків варіантів виробів такого типу.
 • Каплевидна боксерська груша. Придатна як для боксу, так і для єдиноборств. Чохол виготовлений з міцного, практичного матеріалу – поліуретану. Для кріплення в боксерській груші передбачені окремі отвори. Всі елементи виробу ретельно прошиті.
 • Боксерська груша «крапля» дозволяє тренувати ручної удар. Даний вид снаряда підійде як початківцям, так і професійним спортсменам.

  Боксерська груша: матеріал чохла

  Для виготовлення боксерської груші зазвичай використовуються матеріали таких видів:

  • брезент. Головна перевага такого матеріалу – низька вартість. Він повинен бути водо — і повітронепроникним: чим щільніше, тим краще. Якщо швиКак купить боксерскую грушу и не ошибиться с выбором? дублюються тасьмою, це гарантує збільшення терміну служби виробу. Моделі на заклепках не настільки довговічні, так як при навантаженнях і механічних впливах цілісність тканини в місці розташування заклепок порушується;
  • шкірозамінник (вініл, ПВХ) або шкіра. Купити боксерську грушу з такого матеріалу можна дешево, але майте на увазі – він швидше зношується. Шар ПВХ створює міцну основу боксерського снаряду. Саме цей шар забезпечує міцність чохла. Проте шкіра міцніші, довговічніші, має більш естетичний вигляд;
  • кирза. Це брезент, покритий барвником. Сировина створюється з допомогою гарячого преса. Матеріал не дуже придатний для ударів без рукавичок.

  Представники інтернет-магазину «Ліга Спорту» допоможуть вам вибрати й купити боксерську грушу в Києві і інших містах України найбільш відповідного виду.

  Боксерська груша: оптимальна вага

  При виборі виробу враховуйте його вагу. Від його показників залежить ефективність відпрацювання ударів різного типу. В інтернет-магазині «Ліга Спорту» ви можете купити спортивний грушу таких видів:

  • груша для боксу 25 кг призначена для підліткового віку. Вага такого снаряда не перевищує показника в 30 кг. Набивається м’якими матеріалами. Можливі області застосування: опрацювання ударів руками і ногами в будь-яких бойових мистецтвах. Снаряд фіксується за допомогою ланцюга і поворотного гака, який гарантує, що під час тренувань виріб буде залишатися в тому ж положенні. Спортивний інвентар такого типу виготовлений з запатентованого міцного, зносостійкого матеріалу, що забезпечує довгий термін служби і комфорт у використанні виробів;
  • груша Cleto Reyes 50 кг призначена для вдосконалення техніки ударів і вироблення правильного положення тіла. Модель ідеально підходить для тренувань в таких видах спорту, як бокс, кікбоксинг та інших бойових мистецтв. Розрахована для проведення повноцінних, професійних, щоденних тренувань. З допомогою снаряда цього виду можна виконувати численні вправи з навантаженням на м’язи, в тому числі присідання, випади. Міцний нейлоновий чохол, завдяки стійкості до абразивного зносу і пошкоджень, є гарантією надійності і довговічності виробів. Такі снаряди не потребують посиленої фіксації і використовуються в домашніх тренуваннях. У первісному вигляді груша заповнена до 20 кг;
  • боксерські груші Everlast з середньою вагою до 60 кг використовуються переважно для тренувань в домашніх умовах. Такого роду снаряд займає небагато місця, а також не вимагає використання потужної підвісної системи, внаслідок чого його практично використовувати в побутових умовах. Для відпрацювання ударів ногами все-таки вам більше підійде більш важка боксерська груша, ціна якої, в інтернет-магазині «Ліга Спорту» завжди залишається на доступному рівні. А снаряд, вага якого не перевищує 60 кг, буде відштовхуватися при ударі ногою. У свою чергу, для відпрацювання ударів руками цей варіант спортивного інвентарю є оптимальним.

  Деякі моделі виробів надають користувачам можливість самостійно регулювати довжину ланцюга. Діапазон регулювання складає приблизно 20 див.

  Боксерська груша: оптимальна висота і вид наповнення

  Оптимальний показник висоти снаряда -120 див. Виріб такого типу відрізняється універсальністю, так як може використовуватися для відпрацювання ударів по абсолютно всіх рівнів. Тим не менш, щоб вибрати і купити боксерську грушу з оптимальними характеристиками, потрібно врахувати висоту і площу приміщення, в якому будуть проходити заняття. Для домашніх тренувань ідеальним варіантом вважається модель висотою 60-80 див.Как купить боксерскую грушу и не ошибиться с выбором?

  Існує великий вибір різних наповнювачів, які необхідно вибирати у відповідності з призначенням і способом використання боксерської груші:

  • в якості наповнювача спортивного снаряда використовується тирса, пісок, гумова крихта або деревна стружка. Якщо виріб заповнено лише тирсою, не виключено, що з часом такого роду наповнювач зіб’ється, і нижня частина снаряда стане нерухомою. Та ж доля очікує і снаряд, заповнений лише тирсою;
  • найбільш практичним наповнювачем вважається гумова стружка. Такий матеріал не втрачає своїх якостей і властивостей після закінчення часу – не звалюється, не зношується і не розкладається. Гумова стружка легше інших наповнювачів. Однак виріб з таким наповнювачем коштує дорожче.

  Купити боксерську грушу з оптимальними характеристиками, які дозволять вам не тільки підвищити ефект тренувань, але й відпрацьовувати удари в найбільш комфортних умовах, ви можете на нашому сайті.

  Боксерська груша: купуйте якісний товар на вигідних умовах

  Дізнатися, скільки коштує боксерська груша, ви можете в інтернет-магазині «Ліга Спорту». Ціни на спортивні снаряди різняться, залежно від використовуваних для створення виробів матеріалів, а також наповнювача. Також вартість товарів встановлюється безпосередньо виробниками. На формування ціни впливають розміри, вага виробу.

  Ознайомитися з характеристиками популярних моделей ви можете на нашому сайті. В інтернет-магазині «Ліга Спорту» ви можете купити універсальний варіант боксерської груші 50 кг, ціна якої дуже доступна. Зверніть увагу – вартість виробів виготовлених з натуральної шкіри вище, ніж снарядів, для створення яких використовувалися штучні матеріали. Тому, як правило, більш дорогі моделі набувають професійні спортсмени, тоді як новачки віддають перевагу порівняно дешевої продукції. Інтернет-магазин «Ліга Спорту» пропонує вам купити боксерську грушу в Україні на найбільш вигідних умовах. Наша продукція – це поєднання високої якості і низьких цін від виробника.


  Назад до списку