Чим корисний велотренажер, і що необхідно знати про протипоказання

22 Грудня 2015 0:00

// Фітнес і тренажери

Чем полезен велотренажер, и что необходимо знать о противопоказаниях

Чем полезен велотренажер, и что необходимо знать о противопоказанияхКупівля велотренажера не повинна бути спонтанною. Оскільки виникнення такого бажання, як правило, ґрунтується на наявності будь-якої проблеми і прагнення її вирішити, причому не виходячи з дому, необхідно підійти до цього питання максимально уважно. Варто знати, чим корисний велотренажер, як правильно організувати заняття на ньому людям з різним рівнем підготовки, кому краще не відмовитися від таких тренувань. Відповіді на подібні питання допоможуть визначитися з вибором. Ви зможете зосередитися на потужності, інших технічних характеристиках і купити велотренажер, що відповідає конкретним вимогам без зайвих функцій.

Користь від велотренажера: регулярні тренування можуть перевершити всі очікування

Як правило, користь від їзди на велотренажері оцінюють більше жінки, ніж чоловіки. З допомогою крутіння педалей прекрасна половина прагне вдосконалити свою фігуру, схуднути, підкачати прес і м’язи найбільш проблемних зон (сідниць і стегон). І це дійсно працює, інакше не було б стільки позитивних відгуків про користь від велотренажерів і про чудові результати, яких можна досягти, регулярно проїжджаючи будинку необхідні кілометри. Але, крім схуднення, такі катання мають і інші плюси, оскільки сприяють:

  • зміцненню серцево-судинної системи. Проблеми з нею стають наслідком малорухливого способу життя сучасної людини;
  • підвищення імунітету;
  • тренування мускулатури ніг. Це сприяє поліпшенню рухливості суглобів і міцність зв’язок, стійкості до можливих травм.

Знаючи, чим корисний велотренажер для здоров’я, варто враховувати інтенсивність навантажень, що відповідає вашому рівню підготовки, і цільову зону частоти пульсу для ефективності певних тренувань.

Протипоказання до занять на велотренажері

Всі переваги тренувань і користь від велотренажера неможливо використовувати людям, у яких є:

  • гостра серцева недостатність;
  • тахікардія, стенокардія;
  • цукровий діабет, гепатит;
  • онкологічні захворювання;
  • тромбофлебіти, варикоз нижніх кінцівок;
  • інфекційні захворювання;
  • проблеми з хребтом.

Існують горизонтальні велотренажери, у яких за рахунок спеціальної конструкції навантаження на суглоби і спину дається мінімальна. Але однозначну відповідь на питання: «Які тренування і для чого вони будуть корисні?» — скаже ваш лікуючий лікар.

При правильному підборі інтенсивності навантажень, частоти пульсу та проведенні регулярних занять ви зможете швидко оцінити користь від домашніх велотренажерів у вигляді шикарної фігури, міцного здоров’я та чудового настрою.


Назад до списку