Борцівські трико: жіночі та чоловічі костюми для вільної боротьби та пауерліфтингу

Борцовское трико: женские и мужские костюмы для вольной борьбы и пауэрлифтинга

Спортивне трико для боротьби — це одяг, в якій повинно бути комфортно. Борцівські трико спортсмен не повинен відчувати, воно не повинно сковувати рухи, перекручуватися або спадати, натирати у місці швів, словом, спортивне трико для вільної боротьби, важкої атлетики або пауерліфтингу має бути своєрідною «другою шкірою».

Ми займаємося реалізацією цієї спортивної екіпіровки, тому що знаємо ціну якістю. Інтернет-магазин «Ліга Спорту» пропонує будь-які варіанти для штангістів, жіноча і чоловіча екіпірування — ви можете купити у нас всі по дуже приємним цінам.

А поки давайте поговоримо про те, яку якість ви повинні вимагати від чоловічого та жіночого спортивного одягу цього виду.

Потрібно купити трико для вільної боротьби в Україні? Як вибрати

Вільна боротьба — це не просто бездумний вид спорту, це скоріше мистецтво. Тут тренується витримка, сила характеру, моральний дух, фізичні і моральні можливості людини. А головне, вільна боротьба — це практика, яка допомагає досягти успіху в житті, а не тільки на борцівському килимі. Одяг для вільної боротьби — трико. Борцівська жіноча або чоловіча екіпіровка повинна вибиратися ретельно, тому що від ергономіки одягу залежить дуже багато, починаючи від витривалості спортсмена на рингу, закінчуючи моральним духом. Спочатку в Стародавній Греції, на батьківщині вільної боротьби, спортсмени виступали голими. Нам, звичайно, це не підходить. Саме тому ми підбираємо борцівський костюм таким чином, щоб він практично не відчувався на тілі. Не в жодному разі нічого не передавливал і не пережимал. Але і, одночасно, не був великим.

Борцовское трико: женские и мужские костюмы для вольной борьбы и пауэрлифтинга

Правила вибору трико для вільної боротьби — борцівська екіпірування для тренувань професійного спорту

Борцівські трико для вільної боротьби та обмундирування для пауерліфтингу / важкої атлетики хоч і схоже, але все ж відрізняються. Тому якщо потрібно купити саме борцівські трико для вільної боротьби, потрібно вибирати з каталогу спеціальний одяг.

  • Матеріал, з якого зшито борцівські трико для вільної боротьби, — найчастіше різні комбінації нитки: поліамід, еластан + лайкра або аналоги цих матеріалів. Як правило, процентний вміст синтетичного волокна у різних виробників може істотно відрізнятися.
  • Колір борцівського трико для вільної боротьби — найчастіше, червоний або синій.
  • Чоловічий і жіночий варіант борцівського трико для вільної боротьби має різний крій.

Дивіться на виробника, на бренд. Читайте відгуки про борцівських трико на спеціальних форумах, і лише після ретельного вивчення варто приступити до вибору.

Трико для важкої атлетики та пауерліфтингу. Жіночі та чоловічі костюми

Трико для важкої атлетики та пауерліфтингу — це спеціальна екіпіровка, яка підбирається виходячи з анатомії спортсмена. Тканина, з якої шиється екіпірування для важкої атлетики та пауерліфтингу, — комбінація декількох матеріалів, як і у випадку з борцовскими трико. Але матеріал для екіпіровки штангістів більш щільний. Це найчастіше комбінація нейлону, кулирки, лайкри і бифлекса.

Борцовское трико: женские и мужские костюмы для вольной борьбы и пауэрлифтинга

Трико-костюм для важкої атлетики повинен щільно облягати тіло. Екіпірування для важкої атлетики та пауерліфтингу дозволяє бачити роботу кожного м’яза атлета, і при цьому підтримує м’язовий каркас і сухожилля. Зараз йде мова і про жіночому одязі для важкої атлетики, і про чоловічих костюмах для штангістів.

Еластичне трико-костюм для важкої атлетики, крім естетичної функції, мають ще й практичну. Спеціальна комбінація ниток, в результаті якої виходить унікальна по своїй структурі еластична тканина, допомагає підтримувати зв’язки спортсменам, знижує тим самим відсоток травматизму. Правильно підібрана екіпірування дозволяє збільшити вагу, який бере спортсмен, на десятки кілограм.

Що стосується швів, то в еластичних костюмах для важкої атлетики вони повинні бути дуже міцні, тому що в процесі занять або виступів костюм піддається досить відчутним навантажень і деформацій. Ідеальними будуть шви з подвійною строчкою і додаткової окантовкою. Але подвійні шви повинні тим не менш бути практично не помітні на шкірі.

Дизайн трико для занять важкою атлетикою і пауерліфтингом відрізняється верхньою частиною, тобто шириною лямок і глибиною вирізу. У жіночих моделей ширина лямок менше і виріз більше. Деякі моделі зверху виглядає практично так само, як і футболка. Найголовніше в костюмі для занять важкою атлетикою, і в жіночому, і в чоловічому варіанті, це відсутність швів в районі пояса. Перехід від верхньої частини до нижньої йде з монолітного шматка тканини. Також на поясі абсолютно недоречні застібки, кнопки або будь-які інші елементи.

Борцовское трико: женские и мужские костюмы для вольной борьбы и пауэрлифтинга

Жіноча і чоловіча екіпірування для пауерліфтингу — тренування і виступи

Екіпірування для тренувань з пауерліфтингу і трико для виступів практично нічим не відрізняються, крім того, що костюм для виступів повинен бути більш естетичним. Тканину, з якої пошита жіноча або чоловіча екіпірування для пауерліфтингу повинна бути в міру жорсткою і дуже міцною. Важливо, щоб шви на цьому костюмі були подвійні.

Для тренування можна купити жіночий або чоловічий костюм у вигляді комбінезона. Для виступу краще підійде спеціальна трико.

Що стосується відмінностей чоловічого і жіночого варіанту екіпіровки для пауерліфтингу, то тут відмінності мінімальні. І для чоловіків, і для жінок підбираються обтягуючі костюми з щільної еластичної тканини, але, як правило, в жіночому варіанті лямки трохи тонше і виріз трохи більше.

Завдяки еластичності тканини, на вибір розміру жіночого костюма впливає зростання та вагова категорія спортсменки. Параметри обсягу універсальні, костюм для пауерліфтингу вже сам підлаштовується під індивідуальну ергономіку жіночого тіла.

Підліткове трико для важкої атлетики та боротьби

Підліткові трико для вільної боротьби для юнаків і дівчат, як правило, по дизайну практично ідентичні жіночим і чоловічим моделям. Якщо плануєте придбати спеціальну борцівську екіпіровку для дитини чи підлітка, то починати краще з двосторонніх моделей багатоелементного дизайну з плоскими швами. Плоскі спеціальні шви — це обов’язкова умова. Навіть незважаючи на те, що під час тренувань борцовочка найчастіше надівається не на тіло, а на натуральну футболку, незвичної до навантажень шкірі підлітка потрібна максимальна захист. Такі рекомендації, до речі, дають і по питанню вибору дорослих борцовок, жіночих і чоловічих.

Борцовское трико: женские и мужские костюмы для вольной борьбы и пауэрлифтинга

І знову ж, при виборі тренувального борцівського костюма для вашої дитини найкраще віддавати перевагу перевіреним виробникам, у яких ви можете бути впевненими. Особливо це стосується початківців спортсменів, адже найменше незручність, дискомфорт для дитини можуть бути причиною того, що новий вид спорту перестане подобатися вже через пару візитів до тренера.

І останній момент. При виборі дитячого або підліткового тренувального костюма для вільної боротьби та важкої атлетики слід звертати увагу на параметри росту. Це не той варіант спортивної екіпіровки, який можна купити на виріст.

Вибирайте найкраще, купуйте прямо зараз! Навіщо відкладати на потім найважливіше?


Назад до списку