Alfa – бездоганна репутація в світі револьверів

2 Березня 2014 0:00

// Пневматична зброя

Alfa – безупречная репутация в мире револьверов

Alfa – безупречная репутация в мире револьверовРевольвери під патрон Флобера з’явилися близько двох сотень років тому у Франції. Все почалося з того, що зброяр Луї Флобер зумів створити абсолютно новий тип кулі — вона являла собою гільзу з міді, днище якої перебував гримучий складу. Саме він використовувався в якості заряду для метання. Сьогодні ці патрони належать до зброї з кільцевим запалюванням.

Виробники випускають револьвери зі схожими характеристиками. Вони можуть відрізнятися лише якістю збірки або матеріалом, з якого виготовлені деталі. Серед широкого асортименту моделей револьверів під патрон Флобера виділяється зброю від чеської компанії під назвою Alfa. Воно надійно, точно, має ергономічний дизайн, відрізняється простотою у використанні. Такі якості можуть запросто гарантувати виробнику бездоганну репутацію.

Револьвери від компанії Alfa в двох варіантах — з нікельованим і воронованим покриттям. У першому випадку стовбур більш захищений від механічних пошкоджень. У другому — менше, оскільки вороніння створюється шляхом оксидування, яке поступається нікелюванню по міцності. Також револьвери від цього виробника можуть мати різну довжину стовбура: модель серії 420 — 2 дюйми, модель серії 440 (441) — 4 дюйма, модель серії 460 (461) — 6 дюймів. Зброя з лінійки Alfa 420 більше інших підходить для використання кожен день, оскільки воно компактно, зручно і відмінно поміщається в кобурі.

Хорошим варіантом для тренувальної стрілянини стане револьвер з довжиною ствола 4 дюйма (наприклад, моделі Alfa 440). Щоб поліпшити купчастість попадання в цьому випадку, треба перед кожним пострілом зводити курок вручну. Таким чином, зусилля, яке додається до спускового гачка, істотно зменшується, а стовбур не відхиляється, тому результат суттєво покращиться.

Але оптимальним зброєю, для спортивної стрільби стане револьвер серії 440. У ньому довжина стовбура становить 15 сантиметрів, або 6 дюймів. Зброя з довгим стволом здатне давати найкращі показники прицільної дальності і купчастості стрільби. Але варто врахувати, що такий револьвер чинності довжини ствола, непомещающегося в кобуру, незручний для носіння кожен день.

Оскільки матеріал рукояті є суттєвим показником для зброї стратегічного значення, компанія Alfa випускає револьвери з пластиковими або дерев’яними (горіх) рукоятями. Пластиковий варіант більш дешевий, але він більше схильний до утворення відколів і подряпин, ніж дерев’яний. Приємним моментом є те, що ви зможете здійснити заміну рукояті у всіх револьвери під патрон Флобера від фірми Alfa.

Ударно-спускові механізми і барабани — це найбільш важливі деталі у пристрої зброї. Їх виготовляють з найбільш міцного матеріалу — сталі. Вони мають дуже тривалий термін зносу навіть при тривалому використанні, тому виробник може гарантувати напрацювання до 5 тисяч пострілів.

Фірма Alfa оснащує свою зброю ударно-спусковим механізмом подвійної дії зі сталі. Він здатний істотно підвищити скорострільність і знизити купчастість, а також дальність стрільби. Нарізні стволи також виготовлені зі сталі.

Для продовження терміну служби револьверів від компанії Alfa, необхідно чистити після кожного використання його стовбур капроновим йоржиком, змащуючи спеціальним маслом. Слідкуйте, щоб ваша зброя не піддавалося механічних пошкоджень і проникнення вологи. Крім того, зберігайте і переносите револьвер у фірмовій кобурі, виготовленої з витриманою шкіри, що не змінює форму і практично не зношується.

 


Назад до списку